Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Security
lt: Saugumas

en: Template
lt: Šablonas

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Key
lt: Raktas

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.
