Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Player
nl: Speler

en: Security
nl: Beveiliging

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Key
nl: Sleutel

en: Seconds
nl: Seconden

en: Player settings
nl: Speler-instellingen

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd.

en: Secret
nl: Geheim
