Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Player
oc: Jogaire

en: Template
oc: Modèl

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Key
oc: Clau

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.
