Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Template
pl: Szablon

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Key
pl: Klucz

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Video
pl: Wideo

en: Player settings
pl: Ustawienia odtwarzacza

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.

en: Secret
pl: Sekret
