Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Template
sk: Šablóna

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Key
sk: Kľúč

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.
