Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Security
sv: Säkerhet

en: Template
sv: Mall

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: Key
sv: Nyckel

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.

en: Secret
sv: Hemlighet
