Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Clear cache
th: ล้างแคช

en: Key
th: คีย์

en: Video
th: วีดีโอ

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: Caches cleared.
th: ล้างแคชแล้ว
