Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Template
vi: Mẫu

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: Key
vi: Khóa

en: Seconds
vi: Giây

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: Caches cleared.
vi: Đã xóa bộ nhớ đệm.

en: Secret
vi: Mật
