Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Options
bg: Параметри

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно

en: Google Video
bg: Google видео
