Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Theme
cy: Thema

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Color
cy: Lliw

en: Red
cy: Coch
