Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Theme
jv: Tema

en: Options
jv: Opsi

en: Example
jv: Contoné

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
