Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Insert
sk: Vložiť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Example
sk: Príklad

en: Color
sk: Farba

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela
