Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
