Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Paths
ca: Camins

en: Created
ca: Creat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Sources
ca: Fonts

en: Source
ca: Font

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: The language code.
ca: El codi de llengua.
