Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Created
fil: Inilikha

en: Sources
fil: Mga pinagmulan
