Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Created
is: Stovnað

en: Sources
is: Keldur

en: Language code
is: Málkota
