Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
