Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Created
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Language code
he: קוד השפה
