Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Uploaded file
hu: Feltöltött fájl

en: Created
hu: Létrehozva

en: Id
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Source
hu: Forrás

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: The language code.
hu: A nyelvkód.
