Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Paths
ja: パス

en: Uploaded file
ja: アップロード済みファイル

en: Created
ja: 作成

en: Id
ja: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Sources
ja: ソース

en: Source
ja: ソース

en: Language code
ja: 言語コード

en: The language code.
ja: 言語コード。
