Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო

en: Language code
ka: ენის კოდი
