Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Sources
km: ប្រភព

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
