Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
