Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
