Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Link
te: లింకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
