Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Link
af: Skakel

en: Created
af: Geskep

en: Sources
af: Bronne

en: Source
af: Bron

en: Language code
af: Taalkode
