Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: Paths
be: Шляхі

en: Created
be: Створана

en: Sources
be: Крыніцы

en: Source
be: Крыніца

en: Language code
be: Код мовы
