Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Paths
cs: Cesty

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Sources
cs: Zdroje

en: Source
cs: Zdroj

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
