Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Label
da: Etiket

en: Paths
da: Stier

en: Created
da: Oprettet

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Sources
da: Kilder

en: Source
da: Kilde

en: Language code
da: Sprogkode

en: The language code.
da: Sprogkoden.
