Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: File
de: Datei

en: Label
de: Beschriftung

en: Paths
de: Pfade

en: Uploaded file
de: Die gespeicherte Datei

en: Created
de: Erstellt

en: Id
de: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Sources
de: Quellen

en: Source
de: Quelle

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: The label for this page.
de: Die Beschriftung für diese Seite.

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: The language code.
de: Das Sprachkürzel.
