Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Sources
el: Πηγές

en: Source
el: Πηγή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: The language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας.
