Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Created
eo: Kreita

en: Sources
eo: Fontoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
