Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Paths
et: Asukohad

en: Created
et: Loodud

en: Id
et: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Language code
et: Keele kood

en: The language code.
et: Keele kood.
