Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: Created
eu: Sortua

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
