Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Paths
fi: Polut

en: Created
fi: Luotu

en: Id
fi: Tunniste

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Sources
fi: Lähteet

en: Source
fi: Lähde

en: Language code
fi: Kielikoodi
