Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Language code
kk: Тілдің коды
