Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
