Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان
