Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Paths
lt: Keliai

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Language code
lt: Kalbos kodas
