Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Created
lv: Izveidots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Sources
lv: Avoti

en: Source
lv: Avots

en: Language code
lv: Valodas kods
