Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Format
mn: Бүтэц

en: Paths
mn: Замууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код
