Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
