Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Sources
nn: Kjelder

en: Language code
nn: Språkkode
