Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: Paths
oc: Camins

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Sources
oc: Fonts

en: Source
oc: Font

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
