Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Created
pl: Utworzono

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Sources
pl: Źródła

en: Source
pl: Źródło

en: Language code
pl: Kod języka

en: The language code.
pl: Kod języka.
