Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Format
ps: بڼه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه
