Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Format
ru: Формат

en: Paths
ru: Пути

en: Created
ru: Создано

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Sources
ru: Источники

en: Source
ru: Источник

en: Language code
ru: Код языка

en: The language code.
ru: Код языка.
