Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය
