Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File
ta: கோப்பு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Source
ta: மூலம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
