Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Sources
th: แหล่ง

en: Source
th: แหล่งที่มา
